Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný :-))))

Leden 2014

Sedák z pneumatiky aneb i kolo z auta se dá využít :-)

15. ledna 2014 v 23:19 | Fitinka
Ahoj Lidičky :-)))

Tak tedy ještě jeden rychlý článeček o tom jak jsem si sedák vyrobila a pneumatiku z auta na to použila :-). Jen prosím ať se teď neztrácejí kola od aut :-). Nerada bych za to nesla zodpovědnost :-). Já jsem použila starou, která byla určená na vyhození a dostala jsem ji od bráchy :-). Tak jdeme na to :-).


pneumatika musí být i s diskem aby jsme nemuseli řešit nějaké výstuhy apod., umyla jsem ji a natřela barvou, jen tedy kovovou část :-)


vyložila jsem střed 3 kartony aby kovová část netlačila :-) a přilepila tavnou pistolí ale můžete použít i jiné lepidlo :-)


začátek pletení, na střed jsem použila výplet dvojtého kříže :-)


jak se střed zvětšoval přidávala jsem si postupně další a další ruličky aby pletení nebylo řidké :-)


když jsem dopletla na kraj pneumatiky obrátila jsem ji a začala oplétat strany :-)


opletal jsem ji úplně celou :-)


jupí, opleteno :-) klidně by mohl i takhle zůstat ale ne jdeme mořit :-) použila jsem můj oblíbený odstín světlý mahagon


tak a je namořeno a nalakováno :-)


tak ještě jeden pohled na svělým podkladu :-) sedák je super moc hezky se na něm sedí :-) doma se o něj trochu pereme potřebovali by jsem ještě jeden, tak to je dnes všechno mějte se hezky a já jdu hledat další pneumatičku hahaha. Vaše Fitinka :-)

Vánoční pleteníčko :-)))

15. ledna 2014 v 22:34 | Fitinka |  Pletení z papíru
Ahoj Lidičky :-)))

Opět jsem tu dlouho nebyla až mě varovali, že by mě mohli stránky smazat :-(. Tak musím honem, honem vykouzlit nějaký článek :-). Né že bych neměla co dělat ale mám to bohužel dokonce zakázané neboť mám zánět v levé ruce a musím být v klidu :-). Ještě že máme dvě ruce :-). Před vánocemi jsem nevěděla co mám plést dříve ale stihla jsem to všechno :-). Jen jsem to všechno nefotila některé se hodně opakovali tak alespoň nějaké na ukázku :-).
Tak to je z vánočního pleteníčka asi všechno sice se mě vybavuje ještě spoustu věcí ale jak jsem už psala nefotila jsem všechno :-(. Přeji Všem hodně zdravíčka v novém roce a hodně tvořeníčka :-))). Vaše Fitinka :-)))