Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný :-))))

Září 2013

Prázdninové pletení a všehochuť :-)

9. září 2013 v 0:54 | Fitinka
Ahoj Lidičky :-)

opět jsem tu dlouho nebyla, nějak nezbývá čas a prázdniny byly letos opravdu moc pěkné a teplé, takže než sedět u pc nebo pletení jsem léto raději trávila na kole, ve vodě, na festivalech apod. Proto dnešní příspěvky budou takové různorodé ale určitě budou stát za to :-). Během prázdnin si můj syn předělal zahradní jezírko, takže určitě nebou chybět fotečky. Také nám tam vyrostli pěkné žabičky ale nebojte máme tam i pěkné rybičky. Také jsem s moji dcerkou a kamarádkou fotografkou vyrazili do slunečnicového pole, ukořistit nějaké pěkné momentky :-). A tak dále a tak dále tak se na to vrhneme :-)Ten je co :-) jen jestli to není nějaký začarovaný princ hahaha. Ale asi ne :-(.


Takhle hezky nás vyfotila moje bývalá spolužačka ze školy, je moc šikovná a u focení jsem se dost nasmáli :-) jen ty komáři, ty nám dali zabrat :-)


Koše na míru do skříně :-)


Trhula pletená na svatbu jako dar :-) je upletená z kancelářského papíru a je jen přelakovaná :-)A nakonec fotečky ze soboty :-) po roce jsme s kamarádkou vyrazili do Smidar na chovatelkou výstvu :-). Opět se vyvedla a my jsme strávili krásné chvíle mezi lidičkami :-).


Janička :-) zastižená při přípravě na focení :-)


Aby mě to nebylo líto tak jedna památeční :-)


A jedna společná :-)


A tohele je nalezenec, kterého zachránila paní, když ho našla uvázaného na řetězu u stromu. Měla dobrý nápad a vzala ho na výstavu s letákem, že hledá nového HODNÉHO pánička :-). Je hrozný, že ho vůbec někdo takhle uvázal ale nebudu se tady rozčilovat nad lidskou necitelností, blbostí, nezodpovědností atd. Neznámí pejsek nám dělal celou dobu společnost a nakonec se dočkal svého majitele :-). Myslím, že odešel s chlapečkem a rodiči a ty nožky co jsou vidět na té fotce patří právě jemu :-). Moc děkuji za to, že se našli lidé kteří si ho vzali :-). Měli ale také štěstí, protože kdybych doma neměla svého Karla tak by toho dne asi cestoval semnou domů, je kouzelnej :-).


No ten pohled mě hodně dostával :-). Tak ale pejsek dělá radost malému klučinovy a to je taky super :-). Myslím, že jsem pro dnešek vyčerpala vše co jsem chtěla :-). Mějte se hezky a zase se budu těšit příště :-) Vaše Fitinka :-)