Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný :-))))

Listopad 2011

Adventní věnečkování s Fífou

27. listopadu 2011 v 11:22 | Fitinka |  Ostatní
Ahoj Lidičky :-)))

Dnes přináším trochu jiné tvořeníčko :-))). Jelikož je dnes první adventní neděle, tak jsme včera tvořili s holkama věnečky :-))). Jednotlivé fotečky jsou popsaný kdo se na věnečku podílel :-))). Tak mrkněte jak se nám povedly :-)))


Ten jsem dělala s neteří Luckou které chodí do první třídy :-)))


Teta Hana moje švagrová, která tedy raději bude počítat kalkulace než něco tvořit ale i přes tutu její vtipnou poznámku kterou včera utrousila při zdobení ji musíme pochválit, neboť se ji věneček moc povedl :-)))


Ten je pro moji sestřenku Olču, ikdyž advent pro ní nezačal moc dobře, přeji ji hodně trpělivosti ať vše přečká v pohodě.


Tak tenhle věneček si vytvořili Michalka skoro 4 roky a její mamka Hanina :-)))


Tak tenhla krasavec půjde na vstupní dveře k mým rodičům, doufám že vnese do obydlí pohodu a klid, který si všchni zaslouží :-)))


Fialkový věneček který vznikl z roukou mé nejdrašší kamarádky, která mě je vždy oporou a moc mě pomáhá :-))) jako asistentku měla po boku naši tetu Jířu :-))


A všechny pohromadě :-))). Ještě musím připomenout a poděkovat moji sestřence Olče, která sice netvořila ale zato kolem nás poskakovala vařila, myla nádobí, nosila kafe a tak dále a tak dále. Všem moc děkuji za pěkné odpoledne a myslím si, že jsme si ho všichni moc užili :-))). Takže holky za rok se zase sejdeme přeju hezký advent a krásné Vánoce :-))). Mějte se hezky Fitinka :-)))