Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný :-))))

Červen 2011

Nezahálím, pletu :-)))

15. června 2011 v 23:54 | Fitinka |  Pletení z papíru
Ahoj Lidičky :-)))

S hrůzou koukám, že jsem tu dlouho nepřispěla s žádným novým článkem :-(((. Už si asi říkáte jestli s tím ta Fitinka nepraštila :-))). Nebojte, nebojte, nepraštila :-))). Spíše není čas, venku je teplo a sedět u pc se mě moc nechce :-))). Ale dneska jsem si místo večerního pletení vyhradila čas na nový článek. Za poslední dny jsem upletla jednu velikou truhlu a pár menších na přání známých lidiček :-))).

Menší s ubrouskovou technikou :-)))Trochu změny neuškodí, ovál se slunečnicemi :-)))Pokladničku pro Verunku. Tu jsem pletla už někdy v zimě ale pokaždé jsem ji zapoměla vyfotit. Na víčku je použit ubrousek s dolarovkami a uvnitř jsou euro bankovky. Doma už nakupuji v eurech :-)))Ovál trochu jinak :-)))


A zase košíky na tužky, tulipán a žabička :-)))A na konec sladká tečka v podobě mašinky Brejlovce. Pekla ho kamarádka, která dokáže upéct na co si vzpomenete. Její dorty najdete na stránkách Dorty jako živé. Odkaz je po levé straně na mém blogu :-))). Dort nejen že krásně vypadal ale také výborně chutnal a oslavenec z něho měl velikánskou radost :-))) a teď už se jen kochejte :-))).Mějte se krásně Vaše Fitinka :-)))