Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný :-))))

Pleteníčko do Hospůdky v Myštěvsi :-)))

22. března 2011 v 23:08 | Fitinka |  Pletení z papíru
Ahoj Motalinky :-))

Dnes jsem tu s pleteníčkem do hospůdky. Byla jsem oslovena kamarádkou, která si otevřela nedávno hospůdku a poprosila mě jestli bych ji něco málo nenapletla. To víte, že jsem nemohla říci ne :-))). Tak mrkněte jak se dílo podařilo.
Košíky i obrázky jsou natřeny nejdříve bílou barvou Eternalem a pak mořeny černým mořidlem. Mám vyzkoušený, že mořidlo zateče pěkně do záhybů narozdíl od barvy. Ta zase černou trochu zesvětlí a vznikne hezká šedá :-))). Navíc když není barva moc zaschlá a začnete lakovat udělá to takový pěkný ošuntělí povrch :-))). Na poslední fotce s koši je vidět rozdíl mezi odstíny. To mě docela naštvalo ale koše nejsou u sebe tak to vůbec nevadí. Vzniklo to podle mě tím, že mě došel Eternal a druhý koš jsem natřela Profi Balakrylem, který jsem si koupila ve slevě. Navíc byl lesklý a tolik nekryl jako Eternal, proto je ten na levo tmavší. Ale to je jenom moje domněnka :-))).
Šedá vypadá hezky ale než jsem začala mořit, vyfotila jsem si je také v bílém provedení :-)))A já už jenom popřeji kamarádce a jejímu příteli, aby jim to v hospůdce hezky klapalo. Měli hodně spokojených návštěvníků a hlavně aby drželi při sobě, protože mít dobře fungující hospůdku není jednoduchá věc, vím o čem mluvím :-))). Mějte se hezky vaše Fitinka :-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama