Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný :-))))

Březen 2011

Koš s Mandalou :-)))

22. března 2011 v 23:58 | Fitinka |  Pletení z papíru

Ahoj Lidičky :-)))

Nedávno jsem psala o tetě, která vymalovává Mandaly a protože, už jich je tolik a je škoda je jen tak založit a nekoukat se na ně, dostala jsem nápad :-))). Trochu jsem jí zapletla do víka na koši :-))). A protože měla teta narozeniny nemohl putovat nikam jinám než k ní :-))). Potěšil mě její usměv a slova: "Já se na to vyprdnu, to jsem malovala já " :-))).
A aby Vám nebylo líto, že jsem dlouho nepletla zvonky, tak vás nezklamu koukejte :-))))


Už jsem se zařekla, zvnoky nepletu alespoň do zimi :-))) už chci jaro, teplo, sluníčko stejně tak jako náš Karel :-))).
Na závěr jedno povedené foto Karlíka, fotil syn Péťa :-)))


Mějte se hezky Fitinka :-)))

Pleteníčko do Hospůdky v Myštěvsi :-)))

22. března 2011 v 23:08 | Fitinka |  Pletení z papíru
Ahoj Motalinky :-))

Dnes jsem tu s pleteníčkem do hospůdky. Byla jsem oslovena kamarádkou, která si otevřela nedávno hospůdku a poprosila mě jestli bych ji něco málo nenapletla. To víte, že jsem nemohla říci ne :-))). Tak mrkněte jak se dílo podařilo.
Košíky i obrázky jsou natřeny nejdříve bílou barvou Eternalem a pak mořeny černým mořidlem. Mám vyzkoušený, že mořidlo zateče pěkně do záhybů narozdíl od barvy. Ta zase černou trochu zesvětlí a vznikne hezká šedá :-))). Navíc když není barva moc zaschlá a začnete lakovat udělá to takový pěkný ošuntělí povrch :-))). Na poslední fotce s koši je vidět rozdíl mezi odstíny. To mě docela naštvalo ale koše nejsou u sebe tak to vůbec nevadí. Vzniklo to podle mě tím, že mě došel Eternal a druhý koš jsem natřela Profi Balakrylem, který jsem si koupila ve slevě. Navíc byl lesklý a tolik nekryl jako Eternal, proto je ten na levo tmavší. Ale to je jenom moje domněnka :-))).
Šedá vypadá hezky ale než jsem začala mořit, vyfotila jsem si je také v bílém provedení :-)))A já už jenom popřeji kamarádce a jejímu příteli, aby jim to v hospůdce hezky klapalo. Měli hodně spokojených návštěvníků a hlavně aby drželi při sobě, protože mít dobře fungující hospůdku není jednoduchá věc, vím o čem mluvím :-))). Mějte se hezky vaše Fitinka :-)))