Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný :-))))

Leden 2010

Navštívil nás Krakonoš a já pletu pořád dokola

13. ledna 2010 v 23:47 | Fitinka |  Pletení z papíru
Ahoj Lidičky :-)))

příroda si s námi zase trochu pohrála a nadělila nám tady pěknou hromadu sněhu :-))). Minulý rok jsem sem vložila sněhového Pata a Mata, kteří vznikli od mého nápaditého a šikovného táty. Ani letos nezklamal a pod přívalem sněhu vznikl Krakonoš střežící bobovou dráhu za zády s pěkným hřibem po boku :-))).

Moc povedený co říkáte :-))) prostě za jedna s hvězdičkou :-))) 1*

A já dneska přidám pár květináčků které jsem upletla na ples do tomboly :-))). Jenom doufám, že je nevyhraju já :-))) to by byla sakra náhoda :-))). Trochu jsem si hrála s barvami a udělala každý květináč jiný :-))).

Květináče najdete v galerii pletení z papíru jednotlivě nafocené. Použila jsem oplet třemi a různě si pohrála s barvami při pletení :-))))

A na konec jeden koš na hračky pro našeho nového kamaráda Štěpu, který má rád zvířátka ale ještě víc miluje autobusy, trolejbusy a tramvaje, ale ubrousek s autobusem jsem ještě nesehnala bohužel. Ale koníci se budou taky líbit :-))).

Víko z vrchní strany :-)))

Víko ze spodní strany :-)))) Na víku jsem si vyhrála se zdobením. Okraj obrázku je zakončen copánkem upleteným ze dvou ruliček a třetí proutek nahradil sisál :-))))). Mořila jsem světlím mahagonem :-))). A to je dneska všechno, mějte se hezky a brzy zase ahoj :-)))) Vaše Fitinka :-)))