Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný :-))))

Cedulka ke koupelně :-)))

5. ledna 2009 v 22:13 | Fitinka |  Ostatní
Ahoj Všichni :-)))

To je venku nadělení. To se nám paní zima ukázala. Škoda jenom, že nepřišla alespoň o týden dříve a děti si jí neužili v plný parádě o prázdninách :-))). Teď jenom smutně koukají ze školních lavic a nedávají pozor :-))).
Před vánocemi jsem slibovala nějaké výrobky z keramiky. Byli to dárky, takže se hezky rozutekly. Většina z nich byla dělaná podle nějaké předlohy a jelikož to není můj nápad, nechci se chlubyt cizím peřím a nebudu je zveřejňovat. Dám jsem jeden, který vyšel z mé hlavy. Je pro mé rodiče a jak jsem psala na začátku mého blogu, že jsem z rodiny instalatérů tak se samozřejmě týká vody.


Musím říci, že jsem si s tím hezky pohrála. Dokonce jsem přepočítávala prsty u rukou aby jich nebylo málo nebo hodně. U baterie jsem nezapoměla na dírky ve sprše a u výtokové hubice. Cedulka splnila mé očekávání a moc se líbila. Po rozbalení utíkal táta pro kladívko a hned visela nad koupelnou.
Také bych chtěla poděkovat Dáše, která nám po celou dobu jejího kurzu keramiky ochotně pomáhala. Je to veliká šikulka. Už teď se těším na další kurzík :-))).
Dnes je to všechno. Jdu spát, zítra vyrážíme do školky na bobech a musíme si přivstat :-))). Vy co pojedete autem, dávejte pozor ať se vrátíte v pořádku do svých domovů. Já jsem řídila dneska a stačilo mě to :-))). A ti co jezdí na kole ať se na to vyprdnou a jedou třeba MHD :-))). Hezký večer přeje Fitinka :-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kalandra Kalandra | Web | 7. ledna 2009 v 16:48 | Reagovat

Ta keramická destička vypadá moc hezky :o)... hezký, takhle tvořivej tvor ^.^... asi se tu ještě porozhlídnu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama