Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný :-))))

Srpen 2008

Jak jsem pletly ve třech :-)))

26. srpna 2008 v 0:10 | Fitinka |  Pletení z papíru
Ahoj :-)))
Pomalu se blíží konec prázdnin a škola ťuká na dveře. Abych pravdu řekla, tak se už těším. Děti semnou chodí do práce a věřte, že je to někdy na palici, je jim tam dlouhá chvíle, tak vymýšlí neustále nějaké vylomeniny :-))). Aby jim čas trochu utíkal, tak jsem je zaměstnala výrobou košíčků na pastelky a musím říct, že se nám to povedlo :-)))). Mrkněte se sami :-))))). Mějte se hezky Fífa :-))))
Ten modrý dělal syn 9 let pomáhala jsem mu jenom začátek a ukončení :-))) a ten bílí dělala dcera necelých 6 let tam jsem musela pomoct trochu víc ale natírání zvládla sama :-))))
Tohle je košíček na kolíčky od syna pro tetu pomáhala jsem mu s okrajem a zakončením a společně jsem vytvořili ucho :-)))).
Tady jsem si trochu hrála s korálkama a slámou :-)))).
Košíček na sponky ale trochu se nám to vymklo z ruky a vypadá to jako hrnec a když se to otočí tak je z toho hezký klobouk :-))) takže to je takový 3 v 1 :-)))))

Nové tvoření :-)))

18. srpna 2008 v 22:41 | Fitinka |  Pletení z papíru
Ahoj Všichni :-))))
Chtěla bych poděkovat Klárce a Kájovi za komentáře a určitě splní co jsem slíbila, tak se oba těšte :-))). Jinak jsem po dovolené, kde jsem neměla moc času plést, no a asi by byli na mě taky trochu naštvaný, kdybych jenom seděla u pletení, takže jsem se na to vrhla až doma :-)))). Přidávám pár nových fotek :-))) Mějte se hezky Fitinka :-)))
Tak tenhle koš není jenom na noviny ale dobře nám posloužil jako ohrádka na Michalku :-))). Míša byla spokojená užívala si krásný výhled a byla maximálně spokojená :-))))).

Hurá, hurá, hurá konečně se mě podařilo zmenšit fotky :-))))

1. srpna 2008 v 23:19 | Fitinka |  Pletení z papíru
Ahoj
Konečně se mě podařilo zmenšit fotky, no mě vlastně mému příteli tak mu moc děkuji a přidávám díky němu pár fotek s košíčkami :-)))) mějte se Všichni krásně :-)))) Fitinka :-))))